Vnitřní kanalizace, vodoměry

Fotolia_59832874_SVnitřní kanalizace slouží k odvedení odpadních a srážkových vod z budovy ke kanalizační přípojce. Jejím účelem je zajistit co nejrychlejší a nejhygieničtější odvedení odpadních vod z budovy a přilehlého pozemku mimo objekt.

Každá nemovitost s vlastním popisným číslem má jednu kanalizační přípojku, a vlastník nemovitosti je zodpovědný za napojení vnitřní kanalizace, stejně jako za její vodotěsnost, funkčnost a optimální parametry. Jste-li vlastníkem nemovitosti a hledáte-li odborníky na vnitřní kanalizaci, obraťte se na naše pracovníky, kteří vám zajistí kompletní servis včetně odborného poradenství.

Vnitřní kanalizace, to není jen odvedení odpadních vod ze záchodových mís, ale také umyvadel, vany, dřezu či srážkových vod z okapů. Je tedy třeba navrhnout celý systém vnitřní kanalizace tak, aby jeho připojení na veřejnou kanalizaci bylo co nejefektivnější. A s tím vám rádi pomohou naši pracovníci, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti.

Postaráme se o vnitřní kanalizace s kompletním servisem

Ať už se jedná o bytový dům, rodinný dům, kancelářskou budovu nebo celý průmyslový objekt, zajistíme pro vás:

  • návrh systému vnitřní kanalizace včetně zpracování projektové dokumentace
  • odbornou instalaci vnitřní kanalizace včetně souvisejících stavebních prací
  • rekonstrukci stávající vnitřní kanalizace
  • záruční i pozáruční opravy vnitřní kanalizace a přídavných zařízení
  • veškeré vodoinstalace a instalaci vodoměrů značky KODEN
  • odborné poradenství po celou dobu zakázky

Fotolia_51662793_SVnitřní kanalizace realizujeme za použití odhlučněného systému Skolan dB, který je moderním řešením určeným pro připojovací, odpadní, větrací a dešťové potrubí vnitřní kanalizace. Minerálně zesílený polypropylen zajišťuje tlumení hluku kanalizačního systému a má vynikající mechanické vlastnosti, díky kterým se Skolan dB řadí na špičku mezi systémy vnitřní kanalizace. Jelikož je tento systém vysoce odolný proti korozi, vysokým i nízkým teplotám a působením chemických prostředků, má také dlouhou životnost. Neméně kvalitním a odolným systémem vnitřní kanalizace je i námi používaný kanalizační systém REHAU.

Co je potřeba ke zřízení vnitřní kanalizace?

Před samotnou realizací vnitřní kanalizace je potřeba získat povolení stavebního úřadu, ověření možnosti napojení na veřejnou kanalizaci a projektovou dokumentaci. Se všemi kroky rádi poradíme a pomůžeme v rámci komplexní péče o zákazníky. Neváhejte nás proto kontaktovat.

rightVOLUMA s.r.o.
Střelničná 1861/8a
Praha 8 - Kobylisy 180 00

tel.: +420 283 880 411
fax: + 420 283 880 411
email: info@voluma.cz


map

Pokazil se vám kohoutek, zlobí vás topení, nebo máte mnohem závažnější problém v domácnosti? Raději na nic nečekejte a přivolejte si odborníky. Jsme profesionálové na vodoinstalace, topenářské práce, rozvody plynu a kanalizace. Budete překvapení rychlostí, širokým spektrem služeb a výhodnými cenami.