DODÁVKA - INSTALACE - DEMONTÁŽ - SERVIS

Vnitřní rozvody plynu a zemního plynu

Rozvody plynu a zemního plynu

Provádíme profesionální rozvod plynu bez ohledu na typ objektu (byt, dům, komerční nebo průmyslová budova). Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme našim klientům zaručit bezproblémový servis z rukou pracovníků, kteří mají za sebou snadné i náročné instalace a na kontě stovky spokojených uživatelů.

Jaké služby nabízíme?

V rámci služby dodržujeme nejpřísnější bezpečnostní pravidla. Z toho důvodu pracujeme výhradně s kvalitním materiálem, mědí, moderním vybavením a spolehlivou technologií.

Kontroly a revize plynu

Důležitou součástí naší práce jsou i pravidelné kontroly a revize plynu, které jsou stanoveny zákonem ČR.

Každý provozovatel plynového zařízení musí mít na paměti, že nese plnou odpovědnost za škody způsobené provozem zařízení. Díky zajištěným kontrolám a revizím dokáže každý provozovatel takového zařízení předejít nejen škodám, ale včas zajistit i jeho případnou opravu.

REVIZE PLYNOVÉHO ZAŘÍZENÍ

Naši pracovníci provedou revizi plynového zařízení v rámci samotné montáže a předají majiteli zprávu s vyznačeným datem doporučené kontroly. 

I zde je však nutné mít na paměti, že se revize plynu musí provádět nejméně jednou za tři roky do konce kalendářního měsíce. Dalším důvodem k revizi plynu je odstavení zařízení (více než 6 měsíců) nebo po jeho generální opravě.

PRAVIDELNÁ KONTROLA PLYNOVÉHO ZAŘÍZENÍ

Další důležitou činností je i pravidelná kontrola plynového zařízení. Zde se testuje převážně ovladatelnost armatur, přístup k hlavnímu uzávěru plynu a plynoměru spolu se správností orientačních tabulek.

Kontrola plynového zařízení ve výše zmíněném rozsahu se provádí jednou za rok a lze ji vynechat pouze v případě, že v tomtéž roce proběhla i celková revize plynu.

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY MAJITELE PLYNOVÉHO ZAŘÍZENÍ!

Nezapomeňte si uschovat zprávy o revizích plynu a kontrolách kotlů po celou dobu životnosti zařízení, budete jimi v budoucnu prokazovat záznamy o proběhlých kontrolách.

Hledáte spolehlivého instalatéra?

Klademe důraz také na to, aby realizace vody-topení-plynu byla výhodná jak z hlediska vstupní investice a provozních nákladů do budoucna, tak i vlivu na životní prostředí. To vše se zachováním prvotřídní kvality.