Nejrychlejší a nejhygieničtější odvedení odpadních vod

Vnitřní kanalizace a vodoměry

Napojení a odvod odpadních vod

V rámci služby Vnitřní kanalizace nabízíme zákazníkům kompletní servis, který začíná napojením vnitřní kanalizace tak, aby odvod odpadních vod byl co nejrychlejší a nejhygieničtější a končí u jeho pravidelné údržby.

Každý vlastník nemovitosti je zodpovědný za napojení vnitřní kanalizace stejně jako za její vodotěsnost, funkčnost a optimální parametry. Naši pracovníci mají letité zkušenosti v oboru a řadu spokojených klientů, kteří jsou důkazem precizně odvedené práce.

Hledáte pracovníky, kteří svému řemeslu rozumí? Neváhejte nás kontaktovat. V rámci služby nabízíme i odborné poradenství.

Vnitřní kanalizace s kompletním servisem

Vnitřní kanalizace realizujeme za použití odhlučněného systému Skolan dB, který nabízí moderní řešení pro připojování odpadní, větrací a dešťové kanalizace. 

Pracujeme s kvalitním instalačním materiálem, který má dlouhou životnost a je odolný vůči korozi, vysokým i nízkým teplotám a působení chemických prostředků.

Z toho důvodu máme v naší nabídce kanalizační systém SKOLAN DB a REHAU. Oba tyto systémy patří mezi špičky svého oboru a navíc díky zesílenému polypropylenu zajišťují nízkou hladinu hlučnosti kanalizačního systému.

Hledáte spolehlivého instalatéra?

Vyvíjíme maximální úsilí k tomu, aby veškeré realizace vody-topení-plynu byly výhodné, jak z hlediska vstupní investice, tak provozních nákladů do budoucna. Našim sekundárním cílem je všechny výše zmíněné služby provádět s minimálním dopadem na životní prostředí.