Od dodávky až po instalaci

Vodoinstalace a topenářské práce

Vodoinstalace

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti vodoinstalací. Naši zákazníci si nás najímají nejen na instalaci a pravidelný servis, ale i opravy a výměnu zařízení.

Zaměstnáváme pouze kvalifikované a zkušené instalatéry, kteří pracují s moderním vybavením/materiály a jsou schopni odvést precizně odvedenou práci v co nejkratším termínu.

Montáž nových vodoinstalací

Zajistíme rozvody vody v objektech libovolné velikosti i charakteru

Záruční a pozáruční servis vodoinstalací

Najdeme problém a navrhneme řešení poruch rozvodů vody

Rekonstrukce
vodoinstalací

Pomůžeme s přestavbou, renovací nebo rozšířením stávajících rozvodů vody

Vodoměry

Postaráme se o montáž, výměnu, revizi i napojení na vodoinstalaci

Nadstandardní služby

Nabízíme možnost individuálních instalatérských prací dle požadavků zákazníka

Topenářské práce

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti topenářství bez ohledu na typ objektu (byt, rodinný dům, komerční nebo průmyslová budova). V rámci konzultace navrhneme optimální řešení topných soustav, provedeme odbornou montáž a zajistíme pravidelné revize pro maximální bezpečí všech osob i majetku.

Všechny topenářské práce mají pod sebou zkušení pracovníci, pro které je prioritní perfektně odvedená práce, splnění domluvených termínů, dodržení legislativy a platných norem spolu s estetickou hodnotou instalovaného zařízení.

Našim primárním cílem je navrhnout topnou soustavu tak, aby byla maximálně efektivní a přitom měla minimální dopad na životní prostředí a spotřební náklady zákazníků.

ROZSAH TOPENÁŘSKÉ PRÁCE:

Pracujeme výhradně s kvalitními měděnými trubkami, které zaručují nejen dlouholetou životnost topné soustavy, ale také bezpečnost všem uživatelům.

Hledáte optimální řešení v oblasti vodoinstalace nebo topení? Obraťte se na naše kvalifikované pracovníky. V rámci konzultace navrhneme nejvýhodnější variantu řešení, a to jak z hlediska užívání a úspornosti, tak i návratnosti vložené investice.

Hledáte spolehlivého instalatéra?

Klademe důraz také na to, aby realizace vody-topení-plynu byla výhodná jak z hlediska vstupní investice a provozních nákladů do budoucna, tak i vlivu na životní prostředí. To vše se zachováním prvotřídní kvality.